Zaufaj witaminom – wlewy witaminy C
Kwas askorbinowy to niesamowicie cenny pierwiastek, który zwalcza rozmaite schorzenia i wspiera układ immunologiczny. Zalecany jest szczególnie w czasie większej zapadalności na przeziębienia. Od kilkudziesięciu lat witaminę C wykorzystuje się w dodatkowy sposób – przy bardzo ostrych chorobach. Przyjrzyjmy się zatem jak działają dożylne wlewy witaminy C i kiedy się je praktykuje.
Wlewy witaminy C – na kleszczowe zapalenie mózgu
Witamina C jest składnikiem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Samodzielnie nie potrafimy jej wyprodukować, dlatego musimy otrzymywać jej dawki z zewnątrz (np. z jedzenia). Nowoczesna medycyna od lat weryfikuje wpływ witaminy C na terapię poważniejszych schorzeń – zapalenia stawów, miażdżycy oraz wielu innych. Naukowcy badają zwłaszcza oddziaływanie witaminy C na niszczenie komórek kancerogennych – niektóre doświadczenia starają się dowieźć, że wprowadzenie wlewów witaminy C może przynieść dużo lepsze skutki leczenia. Dożylne wlewy witaminy C polegają na podaniu sporych dawek tej substancji do ustroju. Terapia od 10 gramów pomoże zwalczyć wiele niebezpiecznych chorób.
Dożylne wlewy witaminy C – czas trwania leczenia
Metoda aplikowania witaminy C, czyli podanie dożylne, zmniejsza niebezpieczeństwo powstania skutków ubocznych, które mogłyby pojawić się w przypadku tradycyjnych metod (np. suplementów). Wyniki mogą być znakomite – cukrzyca cofnie się, a układ odpornościowy zostanie wzmocniony. Żeby osiągnąć trwałe efekty, leczenie musi działać około miesiąca, a dawki muszą być precyzyjnie ustalane przez specjalistę, który decyduje o przebiegu leczenia.