Usługi 

Szkolenia biznesowe bez kawy? Nie zapomnij o cateringu firmowym!

Zamów catering dla firm w Krakowie na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Sympozjum, warsztaty czy negocjacje biznesowe – każda pokaźniejsza firma niechybnie kiedyś stanie przed problemem organizacji eventu tego typu. Wiąże się to z licznymi zadaniami, które zwykle nie należą do zakresu obowiązków wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak np. dostarczenie posiłków i napojów dla jego gości. Jeśli na planowanym spotkaniu mają pojawić się ogromne tłumy, wypada skorzystać z oferty cateringu dla firm.

Poczęstunek bez ryzyka zabrudzenia dłoni – o cateringu firmowym

Szkolenia oraz sympozja biznesowe to spotkania, które przeciętnie trwają po 6-8 godzin, w szeregu przypadków nawet przez kilka następujących po sobie dni. Ich partycypanci otrzymują dokładny harmonogram wykładów, pomiędzy którymi zaplanowane są na ogół dwie niezbyt długie przerwy, podczas których nie da się spożyć większego posiłku w okolicznej kafeterii. Z tej przyczyny tak ważne jest zagwarantowanie gościom napojów i drobnych przekąsek, które mogą błyskawicznie skonsumować w ciągu przerwy, a jeśli organizator pozwoli, nawet zabrać ze sobą na salę, w której trwa wykład. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się przygotowaniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, jak również z drobnym poczęstunkiem, które można zjeść nie bojąc się o pobrudzenie dłoni czy odzieży. W ramach usługi cateringu dla firm udostępniane są także urządzenia do przyrządzania napojów gorących.

Bufet kawowy – istotna część kursów biznesowych

Przerwy kawowe są nadzwyczaj istotne, pozwalają bowiem uczestnikom rozluźnić się po wielu godzinach wytężonej koncentracji. Dodatkowo jest to też szansa nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz przedyskutowania w swobodnej atmosferze kwestii roztrząsanych na spotkaniu. Urządzenie z herbatą i różnymi napojami, który stoi na korytarzach obiektów konferencyjnych, nigdy nie zastąpi świetnie przygotowanej usługi bufetu kawowego. Partycypanci prestiżowych sympozjów czy płatnych wykładów nie powinni przecież pić z tekturowych kubków, spożywając własnoręcznie przyszykowane bądź kupione po drodze w na stacji benzynowej sandwicze. Skorzystanie z usługi cateringu biurowego podniesie więc rangę spotkania i jednocześnie pokaże, że jego organizator zadbał również o dobre samopoczucie uczestników.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Podobne