Usługi 

Serwis okien wykonuj regularnie

Dowiedz się, kto oferuje serwis okien PCV.

Regularnie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w mieszkaniu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje wykwalifikowany serwisant? Dlaczego warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, rozszczelniane oraz uchylane okna są narażone na wszelkiego rodzaju zniszczenia i wykrzywienia. Na stan okien oraz uszczelek źle działają także czynniki atmosferyczne – ekstremalny mróz i żar, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane czynności można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się wezwać serwisanta. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o odpowiednią izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczona ekipa serwisu okien może także wykonać wymianę szyby w oknie.

Czemu należy zlecać serwis okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwala zredukować straty ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista może także zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez założenie dodatkowych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]

Podobne