Turystyka i podróże Usługi 

Pokoje gościnne w Gdyni – komfort w rozsądnej cenie

Gdynia to jedno z najszybciej rozwijających się miejscowości na Pomorzu – z niedużej rybackiej wsi powstałej w 1926 roku w mgnieniu oka przeobraziło się w wielką aglomeracjęprzyciągającą inwestorów oraz turystów. Chcesz spędzić wczasy w Trójmieście? Zobacz, co zwiedzić i gdzie znaleźć pokoje w Gdyni.

Atrakcje turystyczne i bed and breakfast w Gdyni

Skwer Kościuszki stanowi jeden z najchętniej odwiedzanych przez turystów miejsc w Gdyni. Zwiedzających przyciągają między innymi muzealne okręty – żaglowiec „Dar Pomorza” i niszczyciel „ORP Błyskawica”, a także Akwarium Gdyńskie, liczne stragany, trasy spacerowe i restauracje. W czasie urlopu w Gdyni należy również pojechać na Kamienną Górę, z której można zachwycić się wspaniałą panoramą miasta. Atrakcji dla turystów z pociechami dostarczy natomiast infobox – nowoczesna budowla z miejscem zabaw oraz wieżą widokową. Pragniesz wyskoczyć na kilka dni do Gdyni? Żaden problem! Podsiada ona rozbudowaną bazę noclegową, która obejmuje sieci hotelowe, mieszkania i apartamenty do wynajęcia, prywatne pensjonaty, jak również pokoje gościnne. Czemu warto zdecydować się na tę ostatnią opcję?

Bed and breakfast w Gdyni – dlaczego warto?

Pokoje gościnne gwarantują turystom maksymalną wygodę i prywatność, a to wszystko w rozsądnej cenie. Dobrze wyposażone pomieszczenia z telewizorem, odtwarzaczem DVD, osobną łazienką z kabiną prysznicową, jak również żelazkiem, deską do prasowania oraz czajnikiem na życzenie, pozwolą zrelaksować się po dniu pełnym atrakcji. Pokoje w wersji bed and breakfast są dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, jednocześnie zapewniając domowe i pyszne posiłki w atrakcyjnej cenie.

Podobne