Usługi Usługi transportu i spedycji 

Parking przy lotnisku – z myślą o wygodzie podróźnych

Zdobądź więcej informacji o ofercie taniego parkingu Balice

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, by udać się na wycieczkę musimy dostać się do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się problem: gdzie go zaparkować w trakcie naszej podróży?

Zostaw auto pod opieką – parking przy lotnisku

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o dowiezienie na lotnisko, a później o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, gdyż mnóstwo wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy pozostawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione tam samochody są ubezpieczone na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co oferują parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z walizkami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Nasze dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Podobne