Usługi Usługi transportu i spedycji 

Parking długoterminowy przy lotnisku – który wybrać?

Podróż samolotem startującym z innego miasta może być przyczyną pewnych trudności. Najpoważniejszym będzie z pewnością kwestia dotarcia do portu lotniczego. Jeżeli bowiem nie dotarliśmy do ciekawych połączeń kolejowych, zwykle jesteśmy zmuszeni dotrzeć na lotnisko własnym samochodem. Wiąże się to niestety z potrzebą zaparkowania pojazdu we właściwym miejscu – czyli takim, w którym nie będziemy obawiać się kar finansowych ani wandali. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem będzie niewątpliwie wynajęcie stanowiska na parkingu długoterminowym. Na czym więc polega ta usługa? Czego wybierając ją możemy oczekiwać?

ABC rezerwacji parkingu długoterminowego

Zasady dla klientów tej usługi będą banalnie łatwe – miejsce na parkingu mamy możliwość najczęściej zarezerwować przez internet. W formularzu na stronie firmy wystarczy wybrać odpowiedni termin, a następnie wykonać przelew. Po dotarciu do miasta z lotniskiem stanowisko będzie już na nas czekało, zaś w większości sytuacji firma zapewni nam również transport do terminalu. Parking długoterminowy zwykle nie wiąże się ze sporymi wydatkami – doba postoju to bowiem koszt kilkunastu złotych, jednak należy zauważyć, że ceny są tym niższe, im dłuższa będzie nasza podróż.

Parking długoterminowy – czego oczekiwać?

Najistotniejszym z atutów pozostawienia auta na parkingu długoterminowym jest to, iż są to obiekty monitorowane – nie powinniśmy zatem martwić się ochroną stojącego pojazdu, gdyż ten zresztą w tym czasie jest dodatkowo ubezpieczony. Firmy posiadające parkingi długoterminowe w pobliżu lotnisk zazwyczaj świadczą również wiele usług dodatkowych, a te z pewnością ułatwią nam organizację podróży – między innymi wspomniany przed chwilą transport czy też możliwość dopompowania kół i załadowania akumulatora po długotrwałym postoju. Przed podróżą najczęściej mamy też możliwość zmierzenia walizki i tym samym ustrzeżenia się dodatkowych kosztów.

Podobne