Usługi 

Opieka nad grobami

Potrzebujesz dowiedzieć się, kto ma w swojej ofercie opiekę nad grobami Kraków? Na co czekasz? Koniecznie wejdź na www.pong-malopolska.pl

Wygląd grobów naszych krewnych jest wyrazem naszej pamięci. Nie zawsze niestety mamy chwilę, by się nimi zająć – także, jeśli nagrobki zlokalizowane są w tym samym miejscu, w którym żyjemy. Prawdziwe problemy zaczynają się natomiast, jeśli naszych bliskich pochowaliśmy w innej miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to na szczęście, że groby są skazane na to, by pozostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Czemu powinniśmy postawić na opiekę nad grobami?

Na taką usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze firm nietrudno znaleźć także ludzi starszych, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często proponują również pochodne usługi, czyli zakładanie ławeczek oraz pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności oraz korekty napisów.

Koszty opieki nad grobami

Stawki, jakie należy zapłacić pracownikom opiekującym się pomnikami naszych najbliższych są bardzo różne. Zależą w szczególności od rodzaju pomocy – jeśli decydujemy się na tylko pojedyncze sprzątanie, wydamy od 30 do 40 zł. Jeśli jednak chcemy, by firma czyściła grób co miesiąc, musimy pogodzić się z kosztem rzędu czterystu zł co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, iż koszty uzależnione są również od rozmiarów nagrobków, a najbardziej kosztowne będzie czyszczenie familijnych grobowców.

Nasze dane adresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

Podobne