Usługi 

Nie stresuj się weselem – zamów usługę cateringu weselnego

Zamów organizację wesel w Krakowie na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Spotkania okolicznościowe, będące zwykle ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak wesela, chrzty czy komunie, od lat przestały być organizowane w mieszkaniach wyłącznie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Obecnie są to przyjęcia, na których pojawia się często ponad sto osób. Ewidentne jest zatem to, iż jedna osoba nie jest w stanie sama zaplanować menu, a później przyrządzać oraz zaserwować dania uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy świętowanie może trwać kilka godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też daje się zauważyć ogromny popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Nie stresuj się – skorzystaj z cateringu weselnego

Planowanie imprezy weselnej to silny stres, spowodowany dziesiątkami godzin straconych na rozsyłanie zaproszeń, ustalanie listy gości, wybór wystroju sali i poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także potrzeba dostarczenia stosownej ilości trunków i przekąsek podawanych w czasie imprezy, a co najistotniejsze – przyrządzanie gorących dań, które oczarują zaproszonych gości i zbiorą ich przy stole. na weselu musi mieć należytą oprawę. Uczestnicy przecież liczą na to, że stoliki będą prawidłowo nakryte i wspaniale przystrojone, dania będą smakowite i widowiskowo skomponowane na talerzach, jak również że obsługa profesjonalnie będzie donosić biesiadnikom następne posiłki. Najwyższy poziom organizacji zagwarantują wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające zawodowych kelnerów, kucharzy i managerów, obytych w obsłudze eventów zarówno w domach weselnych, jak i tych urządzanych pod gołym niebem.

Catering na wesela – z podstawową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Przyjęcia weselne kierują się swoimi zasadami, nie tylko w kwestii zabaw dla uczestników, lecz także i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe na ogół mają ułożony uprzednio spis sugerowanych dań głównych, deserów oraz trunków dopasowanych do stylistyki wesel. Podstawową ofertę można sprawdzić na stronie firmy lub uzyskać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej przedstawicielem. Klient ma więc możliwość osobiście przygotować jadłospis z proponowanych potraw. Należy jednakże podkreślić, iż firmy cateringowe są też otwarte na nowe pomysły i nierzadko na prośbę klienta podejmują się przyrządzenia niecodziennych kompozycji dań.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Podobne