Branża meblarska Usługi 

Meble ze stali nierdzewnej – niezastąpione w gastronomii

W gabinetach kosmetycznych lub medycznych, w kuchniach, i zakładach wytwarzających żywność niezwykle istotne jest utrzymanie absolutnego porządku. To wymaga nie tylko zastosowania restrykcyjnych procedur oraz korzystania z preparatów odkażających, ale też odpowiedniego wyposażenia. Meble i przybory użytkowane w takich punktach nie mogą absorbować zabrudzeń, a ich powierzchnia powinna pozwalać na natychmiastowe i gruntowne czyszczenie oraz odkażanie. Wobec tego wszędzie tam, gdzie najistotniejsza jest czystość, rekomenduje się używać mebli ze stali nierdzewnej.

Meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej – stoły, regały, okapy

Meble ze stali nierdzewnej są bardzo często wykorzystywane w piekarniach, gastronomii oraz przetwórstwie spożywczym. W kuchniach bufetów czy restauracji wykorzystuje się między innymi blaty, stoły i regały do składowania żywności. Ponadto należy napomknąć o zmywakach i okapach, jak również wszelkiego rodzaju stojakach stosowanych do wyrastania chleba. Efektywne wykorzystanie lokalu ułatwiają meble ze stali nierdzewnej na zamówienie – z ich wykorzystaniem uda się zaaranżować funkcjonalną kuchnię także na niedużej powierzchni.

Branża medyczna także korzysta z mebli ze stali nierdzewnej

Projektując wymiary mebli ze stali nierdzewnej, producent uwzględnia również potrzeby salonów kosmetycznych oraz gabinetów medycznych. Tu specjalne znaczenie mają stoły i regały umożliwiające sterylne składowanie narzędzi oraz środków używanych w czasie zabiegów. Meble ze stali nierdzewnej spełniają wszystkie wymogi stawiane względem wyposażenia wykorzystywanego w gabinetach medycznych – umożliwiają utrzymanie higieniczny, są estetyczne i wytrzymałe.

Podobne