Strony internetowe w sieci Usługi 

Komu zlecić wdrożenie WooCommerce?

Dowiedz się więcej o wdrożeniach WooCommerce.

Zamierzasz założyć sklep internetowy? Jeśli masz już stronę na WordPressie, ale także jeśli nie dysponujesz żadną stroną internetową i startujesz od podstaw, sklep WooCommerce jest idealnym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – funkcjonalność i możliwość analizy statystyk sprzedaży

Z uwagi na to, jak dużą popularność zyskały witryny tworzone z zastosowaniem WordPressa, nie trudno dojść do wniosku, iż błyskawicznie pojawiła się wtyczka dająca możliwość na uruchomienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż tak nazywa się owa wtyczka, posiada mnóstwo zalet. Analogicznie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można błyskawicznie spersonalizować z wykorzystaniem płatnych lub bezpłatnych motywów, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod popularne wyszukiwarki, co sprawia, że łatwiej jest uzyskać pozycje w Top3 w SERP-ach, a w rezultacie szybciej dotrzeć do obszerniejszemu grupy klientów. Na skutek wdrożenia dedykowanych wtyczek zwiększa się również elastyczność sklepu. W prosty sposób można w nim założyć płatności on-line i umożliwić użytkownikom wniesienie opłaty za towary przykładowo za pośrednictwem Przelewy24.pl albo DotPay.pl. WooCommerce pozwala też na ewaluacjędanych sprzedaży (udostępnianie rozmaitego rodzaju statystyk) i podpięcie z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – specjalista zabezpieczy go przed atakami hakerskimi

Tworzenie sklepów WooCommerce polecamy zlecić profesjonalistom, którzy nie tylko przystosują wybrany szablon do osobistych preferencji klienta, ale także zatroszczą się o wykorzystanie jedynie wypróbowanych, niezbędnych wtyczek, prawidłową semantykę kodu sklepu i jego bezpieczeństwo. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści stworzą również blog, na którym szybko można przekazywać odbiorcom informacje o promocjach oraz nowościach lub zamieszczać poradniki i recenzje oferowanych w sklepie towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Podobne