Usługi Usługi budowlane 

Jakie usługi świadczy architekt?

Projekty budowlane Kraków. Dowiedz się, kto może to przygotować

Biuro architektoniczne świadczy obszerny wachlarz usług – pomaga realizować marzenia osób, które pragną osiedlić się w funkcjonalnym i wygodnym domu, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji oraz firm. Architekt wykonuje całościowy projekt obiektu, a następnie czynnie dogląda postępu robót, projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje odbudowę budynku bądź proponuje aranżację już egzystujących mieszkań.

Jak wesprze Cię doświadczone biuro projektowe?

Szukasz ciekawych, innowacyjnych projektów budowlanych? Pragniesz, by Twój dom wyróżniał się spośród pozostałych budynków w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie przytulny, a przy tym nowoczesny? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Wśród projektów oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany zgodne z najnowszymi nurtami w projektowaniu przestrzeni.

Biuro projektowe – co pomogliśmy zrealizować

W portfolio posiadamy zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i domków jednorodzinnych czy wnętrz mieszkań. Przykładowe realizacje to między innymi biura, mieszkania na wynajem, obiekty rekreacyjne czy zakłady opiekuńczo-lecznicze. Organizacja przestrzeni i istota projektu dopasowywany jest do specyfiki konkretnego budynku, a także indywidualnych potrzeb klienta. Nasze biuro architektoniczne może także rozplanować praktyczne i pojemne garderoby, które umożliwią optymalne wykorzystanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Nasze dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Podobne