Usługi 

Gdzie zorganizować przyjęcie okolicznościowe – wybieramy salę

Przyjęcia okolicznościowe - dowiedz się więcej o ofercie na palacradziwillow.pl.

Gdy ktoś myśli o planowaniu dużej uroczystości rodzinnej, najczęściej naszym najszybszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z obiadem weselnym. Ale huczne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz przyjeżdża dziesiątki bliskich z dalekiej i bliskiej rodziny, to również komunie święte, ceremonie chrztu czy przyjęcia z okazji osiągnięcia pełnoletności. Gdy lista gości jest długa, zazwyczaj nie damy rady zorganizować przyjęcia i przygotować przekąsek dla uczestników we własnym domu. Wówczas najlepszym wyjściem jest wynajęcie pasującego do okazji lokalu.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – zapewnij uczestnikom zabawy najlepsze warunki

Każdy rodzaj przyjęcia wiąże się z różnymi potrzebami gości. W razie imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak np. urodziny lub osiemnastka, w której będą brać udział przede wszystkim osoby dorosłe, zaproszonym wypada zapewnić nie tylko miejsce, gdzie skonsumują bez pośpiechu posiłek, ale i salę na tańce. Natomiast zabawy, w których znaczną część gości stanowią kilkulatki, jak ceremonie chrztu bądź komunie, dobrze jest wyprawić w miejscu, które oprócz użyczenia sali w środku budynku oferuje też przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu maluchom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie znudzą się za szybko świętowaniem i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Potrawy serwowane gościom także powinno się dostosować do rodzaju przyjęcia. Organizując takie wydarzenie zaleca się więc skorzystać z pomocy firmy zajmującej się cateringiem, która zadba o smaczne potrawy, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – zabawy okolicznościowe w stylowych salach i w plenerze

Zamówienie miejsca na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większym mieście, nie jest wielką trudne, aczkolwiek niewiele ofert może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od wielu lat w iście dworskiej atmosferze odbywają się tu przyjęcia komunijne, chrzty i – naturalnie – wesela, które wszyscy goście zapamiętają na lata. W Pałacu można wykorzystać jedną albo kilka sal, w których bez przeszkód można pomieścić łącznie do 130 osób. Natomiast jeśli przyjęcie ma być urządzona w plenerze, to teren zielony przed Pałacem pomieści przeszło 300 gości. Co najistotniejsze, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów oferuje wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przyrządzenia menu, przez rozstawienie oraz dekorację stołów, aż po wykwalifikowaną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Podobne