Usługi 

Firma cateringowa pomoże zorganizować imprezy firmowe i rodzinne

Jeżeli chcesz zamówić catering Kraków, wejdź na lastrada.pl.

Gdy organizujesz wystawne wydarzenie prywatne czy firmowe, na które zapraszasz dużą ilość uczestników, na ogół nie będziesz w stanie na własną rękę zatroszczyć się o posiłki dla gości. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując soki i szybkie przekąski w hipermarkecie – duże wydarzenia najczęściej wymagają odpowiedniej oprawy również w obszarze potraw. Wtedy nie godzi się rozstawić na stolikach uczestników samych herbatników oraz oranżady. W takich wypadkach dobrym wyjściem jest skorzystanie z usługi cateringu.

Rodzaje usług cateringowych

Firmy świadczące usługi cateringowe przeważnie oferują parę jego wariantów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań z okazji Wigilii, a także catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim z okazji urodzin, ślubów albo chrztów. Oferty te są szczegółowo dobrane do charakteru poszczególnych eventów, dlatego zazwyczaj różnią się m.in kosztem oraz typem dań sugerowanych w danej usłudze. Postanawiając o wynajęciu firmy cateringowej powinno się pamiętać, by w kontakcie z usługodawcą klarownie opisać własne oczekiwania, lecz zarazem być też otwartym na jego propozycje. Przecież dla caterera pomoc w organizacji imprez rozmaitego rodzaju to jego praca, więc doświadczenie uzyskane w tym obszarze pozwala mu na podsuwanie rozwiązań, które usatysfakcjonują wszystkich gości.

Usługi cateringowe – fenomenalne potrawy i zespół zawodowych kelnerów

Przyrządzanie dań choćby dla niewielkiej liczby gości bywa problematycznym zadaniem, zwłaszcza wtedy, gdy jesteśmy zmuszeni wykonać to osobiście. Zamówienie usługi cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który przyda się na skoordynowanie innych istotnych elementów eventu. Daje to również sposobność uraczenia zaproszonych wyśmienitymi posiłkami przygotowanymi przez wykwalifikowanych kucharzy. Trzeba jednocześnie zaakcentować, że ważnym przymiotem posiłków oferowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich prezencja na talerzu. Prócz tego firmy, które podejmują się obsługi dużych wydarzeń zapewniają też własną doświadczoną kadrę kelnerską.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Podobne