sala weselna, dom weselny małopolskaUsługi 

Domy weselne – jak znaleźć najlepsze miejsce na przyjęcie ślubne?

Ślub i następujące po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary oraz sproszeni goście będę mówić przez wiele kolejnych miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeżeli narzeczeni zdecydują się na organizację przyjęcia dla dużej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, któremu będą musieli stawić czoło, jest zarezerwowanie najlepszego lokalu na wesele, w którym goście będą bawić się w ten ważny dzień w wygodnych warunkach.

Lokal na wesele – jak szukać?

Poszukując miejsca na wesele narzeczeni musi uwzględnić parę znaczących okoliczności. Na wstępie musi ustalić liczbę zaproszonych gości, aby być pewnym, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni powinni mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest również, aby mieli możliwość zatańczenia. Dodatkowo para młoda powinna sprawdzić w jakim dystansie od kościoła położona jest sala weselna i czy droga do niej będzie prosta. Jeżeli na przyjęcie weselne poproszeni są krewni i przyjaciele mieszkający w innym województwie, trzeba poszukiwać sali weselnej, w okolicy której znajduje się duża baza noclegowa. Kolejną kwestią jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, a więc przystrojenie stołów, zamówienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej i ułożenie menu. Takie tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, stąd warto szukać takich domów weselnych, które proponują asystę w obszarze kompleksowej organizacji przyjęcia ślubnego.

Dom weselny w Balicach – przyjęcie ślubne z porywającą oprawą

Młode pary z małopolski, w szczególności z Krakowa i okolic, mogą urządzić wesele w niebywale malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach przyjęcia weselne urządzane są od setek lat, a każde z nich zyskuje królewską oprawę. Pałac posiada cztery pomieszczenia zdolne pomieścić ponad setkę gości. Imprezę można urządzić też w plenerze przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim zdoła bez mała ponad 300 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego w Balicach jest to, iż umiejscowiony jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma nader bogatą bazę hotelową. Przejazd gości po ceremonii do sali weselnej nie powinien zatem trwać dłużej aniżeli 30-40 minut.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Podobne