Strony internetowe w sieci Usługi 

Czy warto zamówić opiekę techniczną WordPress?

Na https://wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/ dowiesz się, jak zamówić aktualizację WordPress.

WordPress, opracowany głównie jako platforma blogowa, szybko stał się jednym z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią. Ponieważ bez problemu można przyswoić sobie podstawy jego obsługi, a zarazem jest dość szybki, używa się go obecnie do tworzenia sklepów internetowych oraz złożonych stron firmowych. Niemniej jednak ten CMS bywa źródłem nieprzyjemnych sytuacji, dlatego istotną i potrzebną usługą staje się opieka techniczna nad stroną www.

Z jakiego powodu trzeba zlecić opiekę nad stroną ekspertowi?

Kluczowym warunkiem bezpieczeństwa strony internetowej jest bez wątpienia aktualizowanie jej do obowiązującej wersji WordPressa. Nieraz jednakże podmioty po uruchomieniu strony zaniedbują cykliczne wdrażanie kolejnych edycji CMS-a czy aktualizacji stosowanych dodatków, przez co wystawiają stronę na zainfekowanie przez wirusymalware czy ataki cyberprzestępców. Dodatkowo, pomimo że WordPress jest nadzwyczaj łatwym CMS-em, jego aktualizacja może skutkować akcydentalnymi komplikacjami z poprawnym działaniem sklepu lub strony. Dlatego wymagane jest, by działanie to realizował zawsze ktoś zaznajomiony z WordPressem, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie działu informatycznego, warto powierzyć opiekę nad stroną internetową niezależnemu profesjonaliście.

Aktualizacja WordPressa – oferta dla małych i dużych firm i blogerów

Oferta opieki technicznej nad stroną www to usługa kierowana zwłaszcza do odbiorców biznesowych, tak niewielkich jak i dużych przedsiębiorstw, którym zależy na skutecznym i ciągłym funkcjonowaniu ich strony firmowej oraz zabezpieczeniu jej zasobów i baz danych. Usługa ta przydatna jest też blogerom i freelancerom mającym własne strony. W bazowym pakiecie usługi znajduje się pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych, wykonanie aktualizacji CMS-a i eliminacja następstw zawirusowania. W pakietach rozszerzonych oferowane są także rozmaitego typu monitoringi (przykładowo zmian zawartości, zmian wtyczek i logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Podobne