Usługi 

Coaching kariery – poznaj swoje mocne i słabe strony

Szukasz pełnej oferty coachingu kariery? Idealnie trafiłeś! Skieruj się na janklusak.pl/oferta/zarzadzanie-kariera/.

Doradztwo zawodowe pozwala odkryć swoje silne strony i wykorzystać skryty potencjał. Czemu warto zainwestować w swoje kompetencje zawodowe? Komu pomoże coaching kariery?

Coaching kariery – profesjonalne opracowanie dokumentów i treningi z umiejętności miękkich

Coaching kariery przeprowadzony z kompetentnym doradcą zawodowym pomaga nie tylko tym, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy, ale również wieloletnim pracobiorcom, którzy starają się przetrwać reorganizację w przedsiębiorstwu, szykują się do zmiany pracy czy też czują strach przed zmianami w sektorze zatrudnienia. Wykwalifikowany doradca zawodowy asystuje na kliku płaszczyznach – objaśnia jak przyszykować się do rozmowy kwalifikacyjnej, by pozytywnie przejść proces rekrutacji, a także jak podnieść tzw. umiejętności „miękkie” oraz inne kompetencje, niezbędne w życiu zawodowym. Coach kariery zajmuje się także wsparciem w poprawnym przygotowaniu dokumentów, na przykład CV, listu motywacyjnego lub portfolio projektów, tak, aby przyciągnęły uwagę ewentualnych pracodawców, a przez to zwiększyły szansę na to, iż kandydat zostanie zaproszony na na kolejne etapy rekrutacji. Nie bez znaczenia jest też szkolenie z autoprezentacji – to jeden z najważniejszych aspektów, który wysoko sobie cenią rekruterzy.

Coaching kariery – komu zalecamy z niego skorzystać?

Pragniesz sterować swoją karierą zawodową tak, aby w końcu odnieść sukces na rynku pracy? A może zamierzasz zmienić branżę, ale nie wiesz, jaka praca przyniesie Ci dobre dochody i jednocześnie satysfakcję? Coaching kariery spowoduje, iż ujawnisz swoje mocne oraz słabe strony, zaczniesz posługiwać się czające się w Tobie możliwości i odnosić sukcesy zawodowe. Profesjonalny doradca zawodowy wspomoże także managerów wyższego stopnia oraz innych wysoko kwalifikowanych specjalistów, którzy poszukują fachowego doradztwa. Zanim dojdzie do pierwszego spotkania następuje wyznaczenie potrzeb doradczych – to wtedy zostaje ustalone cele uczestnika sesji, jakiej pomocy potrzebuje i jaka liczba spotkań z coachem kariery pozwoli dojść do przewidzianego celu.

Jan Kłusak - doradca HR, coach biznesu, psycholog

Mob.: +48 500 456 374
E-mail: [email protected]

Podobne