Usługi 

Co można zlecić firmie detektywistycznej?

Usługi detektywistyczne zyskują ostatnio popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw sądowych, znaleźć cenne informacje na temat pracowników, a także członków rodziny. Doświadczone biuro detektywistyczne świadczy wszechstronne usługi i pozwala na sprawdzenie m.in. warunków i sposobu pieczy nad dzieckiem, wierności partnera, zasadności wystawienia tzw. L-4 czy ustalenie źródeł dochodu. Biura detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z zakresu prawa czy nowych technologii, dzięki którym pozyskanie cennych informacji staje się bez wątpienia prostsze.

Kto zazwyczaj korzysta z usług agencji detektywistycznej?

Do biur detektywistycznych zwykle zgłaszają się osoby pragnące dowieść niewierności żony lub męża i zaprezentować je w sądzie jako dowód w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się także zlecenia dotyczące ustalenia miejsca przebywania dziecka będącego ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Obszerne spektrum usług oferowanych przez doświadczone biura detektywistyczne sprawia, że z ich wsparcia korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy chcące zweryfikować swoich pracowników. Jest to częste szczególnie w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej pracownika do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa) albo umów o zakazie konkurencji.

Biuro detektywistyczne – czemu warto zaufać zawodowcom?

Firma detektywistyczna dysponuje specjalistycznym sprzętem, który umożliwia w szybki i skuteczny sposób zdobyć niezbędne dane. Są to m.in. profesjonalne aparaty, lokalizatory GPS czy kamery. Ich pracownicy mają dodatkowo doświadczenie w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport sporządzony przez detektywa to niezbity dowód, który można wykorzystać w przypadku rozprawy sądowej.

Podobne