sale do wynajęcia na imprezy krakówUsługi 

Chcesz zorganizować ważną imprezę? Sprawdź ofertę sal do wynajęcia

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko zabawy integracyjne lub wspólne grille dla zatrudnionych i ich bliskich, mające na celu uformowanie głębokich więzi pomiędzy pracownikami i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują ekskluzywne eventy, np. po to, żeby celebrować zdobyte nagrody, jak również rozmaite sympozja, bankiety dla wspólników biznesowych czy kursy. Takie imprezy muszą być odpowiednio zaplanowane, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane później w celu marketingowym.

Szukasz miejsca na urządzenie imprezy firmowej? Nie wynajmuj pierwszego lepszego lokalu!

O ile nie mamy na terenie firmy dużych pomieszczeń, które nadają się do wyprawienia w nich eventu, trzeba sprawdzić oferty wynajmu sal, które zdołają pomieścić wszystkich sproszonych gości uroczystości. Istotne jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę współgrało swoim stylem do klasy planowanego wydarzenia. Ekskluzywne spotkania dla akcjonariuszy firmy, w czasie których fetowane są jej nadzwyczajne osiągnięcia, nie mogą być zorganizowane w pierwszym lepszym lokalu. Powinno się w takich wypadkach zaplanować event w unikatowym miejscu, które wyraźnie zaakcentuje prestiż wydarzenia. Natomiast jeśli na imprezę poproszeni zostaną goście nie rezydujący w bliskim sąsiedztwie lokalu, trzeba zdecydować się na salę, znajdującą się nieopodal rozbudowanej bazy noclegowej, do której można dotrzeć w kilkadziesiąt minut.

Masz lokal na imprezę? – pamiętaj o zamówieniu cateringu

Podczas planowania imprezy firmowej nie można zignorować tak ważnego elementu, jak zapewnienie obecnym gościom zimnych oraz gorących napojów i przekąsek. Świetnym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania rzetelnej firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowóz w umówiony punkt smacznych potraw dla gości, ale również doradzi jakie dania uwzględnić w menu i weźmie na siebie nakrycie stolików. Podczas pokazowych gal wskazane jest też zapewnienie gościom perfekcyjnej obsługi. Powinno się zatem postawić na pomoc firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole kelnerów, którzy zaserwują potrawy w szykowny sposób, a także doświadczonych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko smakowite, ale i imponujące wizualnie dania.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Podobne