Usługi 

Catering na imprezy – kompleksowa usługa, która się opłaca

Tutaj sprawdzisz, kto oferuje catering imprezowy.

Okres wakacyjny obfituje w niezwykle popularne w ostatnim czasie pikniki firmowe i imprezy plenerowe, ale właściwie przez cały rok w różnych miastach w Polsce prowadzone są sympozja, benefisy bądź bankiety. Wszystkie te eventy muszą mieć stosowną oprawę, której niezbędnym elementem są profesjonalnie przyszykowane i smaczne posiłki. Idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firmy oferującej wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezy – postaw na doświadczenie

Zarezerwowałeś salę na event bądź wybrałeś już miejsce, w którym odbędzie się piknik? To świetnie! Teraz należy postarać się o to, aby zaproszeni na event goście mieli możliwość zjedzenia pysznych trunków, przekąsek i ciepłych dań. Pamiętaj, że na czas ważnych gal w złym tonie jest postawić stołu z cateringiem gdzieś z boku i być przekonanym, że zaproszeni goście obsłużą się na własną rękę. Liczy się cała oprawa – przemyślane ustawienie stołów, szykowne akcenty dekoracyjne, jak również poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Goście wydarzenia niewątpliwie docenią dodatkowo, jeśli dania będą ułożone na talerzu niczym w uznanych restauracjach, a posiłki będą podawać do stołu profesjonalni kelnerzy.

Demonstracja live cooking i nie tylko – atuty profesjonalnego cateringu na imprezę

Atutem skorzystania z usługi cateringu imprezowego jest z pewnością to, że zatrudniony zespół nie tylko przyszykuje wyborne posiłki, ale też kompleksowo zadba o całą jego oprawę. Przekąski i potrawy zostaną dowiezione w umówioną lokalizację, załoga firmy cateringowej rozłoży i udekoruje stoliki, a potem wykwalifikowani kelnerzy obsłużą uczestników w czasie bankietu. Na życzenie kontrahenta, oraz jeśli umożliwi to wyposażenie wynajętej sali, kucharze mogą umilić czas obecnym popisem tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną sposobnością, aby zobaczyć na żywo jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Warto skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje w branży od długiego czasu i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnego typu eventów, zarówno tych liczących kilkaset gości, jak i niewielkich. W czasie ustalania detali zlecenia doradzi ona, które zakąski, dania i napoje najlepiej będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy własny sprzęt na miejsce wydarzenia.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Podobne