Usługi Usługi transportu i spedycji 

Bezpieczny dojazd na lotnisko i powrót – parking przy Balicach

Planujesz dłuższy wyjazd i zastanawiasz się co zrobić z samochodem? Chcesz swobodnie dotrzeć do portu lotniczego, a po przylocie do Polski odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z usług, które oferuje monitorowany parking w Balicach! Do kogo skierowana jest oferta i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking w Balicach – gdzie zaparkować samochód?

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum Krakowa o około pół godziny jazdy autem, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najbardziej komfortowy jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i nosić ciężkich walizek. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy znajdujący się w okolicach lotniska – miejsca dzieli tylko kilometr, a transport bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest busami, które pokonują trasę w ciągu 3 minut. Warto zauważyć, że transfer jest całkowicie darmowy.

Parking w Balicach – bezprzewodowy internet i łazienki

Parking przy lotnisku Kraków-Balice składa się z 250 miejsc postojowych, a każde z nich jest profesjonalnie przygotowane. Miejsce jest ogrodzone i dozorowane przez całą dobę, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Dodatkowo pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Auto można zostawić nawet na kilka tygodni – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu działa bezprzewodowy internet, a także skorzystać z łazienki. Boisz się, że po dłuższych wojażach w egzotycznym kurorcie Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony w Balicach jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Opłatę za postój można uiścić gotówką przy kasie lub podczas rezerwacji online.

Podobne