Usługi finansowe 

Automatyczna księgowanie przelewów usprawni procesy w firmie

Flobo. Uzyskaj więcej informacji.

Przedsiębiorcy nieprzerwanie szukają rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a zarazem zredukować czas przeznaczany na wykonywanie części procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale też obsługuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – zasady funkcjonowania

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest na skutek połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera dane o wystawionych fakturach, a później monitoruje czy przyszły przelewy od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przypisany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku manualnego księgowania płatności, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych kluczowych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko większych podmiotów, ale także i tych małych, które w ciągu miesiąca obsługują jedynie 100 faktur. Flobo ma jeszcze jedną użyteczną funkcję, wyjątkowo przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie natrafiają na problemy z unikającymi opłat kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich przypadkach przyda się Flobo – robot do automatycznego księgowania przelewów

Zastanawiasz się czy robot Flobo to przydatna usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo dostarcza kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, pośród których odnajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bez problemu księguje należności abonamentowe, wobec tego świetnie zda egzamin w szkołach językowych czy prywatnych, a więc wszędzie tam, gdzie opłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą także pensjonaty, hotele, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży płatności od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w ustalonych transzach. A co z podmiotami świadczącym przeróżne usługi? Jeśli firma za wykonanie usługi pobiera wcześniejszej opłaty, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Podobne