Usługi budowlane 

Producent pokryć dachowych z blachy – co oferuje?

Pokrycia dachowe kupisz na https://www.regamet.pl.

Montowane przez dziesiątki lat tradycyjne dachówki ceramiczne i betonowe powtórnie wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy. Liczne plusy tych drugich przyczyniły się do tego, iż są one świetnym rozwiązaniem nie tylko dla końcowego odbiorcy, ale również dla deweloperów.

Pokrycia dachowe z blachy – mniejsze obciążenie dla struktury więźby dachowej

Blachodachówki królują na rynku budowlanym z kilku przyczyn. Przede wszystkim są zdecydowanie lżejsze niż ceramiczne dachówki, co mniej obciąża konstrukcję więźby dachowej, a przy tym również ułatwia transport oraz wyładunek tych modułów. Kształt profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, że ich założenie jest nie tylko nieskomplikowane, ale i mniej czasochłonne w porównaniu do założenia dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich równe rozstawienie pochłania zazwyczaj dużo więcej godzin. Następną istotną zaletą pokryć dachowych z blachy jest możliwość dopasowania ich do właściwie dowolnej, także bardzo wymyślnej, konstrukcji dachu, bo blachodachówkę da się bez trudu przyciąć na wymiar. Ten typ pokryć dachowych świetnie się prezentuje zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i idealnie pasuje do starych obiektów, zwłaszcza, że bardzo przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy wyróżniają się też lepszą szczelnością. Dodatkowo łatwo je czyścić. Właściwie wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i zmycie wodą, natomiast w przypadku mocnych zabrudzeń jakiś preparat do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – szeroki asortyment blachodachówek oraz paneli dachowych

Aby kupić nowoczesne pokrycia dachowe wysokiej jakości nie musisz szukać daleko. Na polskim rynku od trzech dziesięcioleci działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się obszerny wybór paneli dachowych, blachodachówek i blach trapezowych. Materiały te można dostać w stacjonarnych sklepach producenta, zlokalizowanych w obrębie czterech województw Polski południowo-wschodniej: świętokrzyskiego, małopolskiego, lubelskiego oraz podkarpackiego. Produktem flagowym firmy REGAMET są produkty z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), cechujące się wysoką odpornością na powstawanie zarysowań, rdzewienie, jak również uszkodzenia mechaniczne. Firma Regamet troszczy się kompleksową obsługę klienta, dlatego oprócz własnych produktów dostarcza także akcesoria dachowe (między innymi obróbki blacharskie czy włazy dachowe), jak również dachówki betonowe i ceramiczne innych wiodących producentów.

Nasze dane adresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Podobne