Usługi budowlane 

Nowoczesne projekty domów drewnianych

Zainteresowany domy drewniane projekty? Zajrzyj tutaj.

Drewniane domy to budowlany hit. Nowoczesna technologia powoduje, że tego typu budynki nie tylko prezentują się wyjątkowo stylowo, ale są również wygodne. Czy domy drewniane mogą służyć jako nieruchomości całoroczne? Gdzie wyszukać fachowca, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu ekologicznego domu?

Projekty domów drewnianych – większe oszczędności

Nowoczesne domy drewniane nie są już wyłącznie w sferze marzeń. Ogromna ilość zalet powoduje, że Polacy interesują się ekologicznymi rozwiązaniami. Pierwsza sprawa – są one bardziej ekonomiczne niż murowane domki jednorodzinne. Ich struktura jest lżejsza, a to oznacza mniejsze koszty. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wyprodukowane z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o prace związane z tynkowaniem. Projektanci przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy naturalne stają się coraz bardziej popularne. To kompozycja innowacji z górskim klimatem. Domy drewniane całoroczne zniewalają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo tatrzańskie budynki. Jednak dzięki zastosowanym rozwiązaniom gwarantują komfort taki sam jak tradycyjne domy.

Projekty domów drewnianych – znakomite właściwości termiczne mikroklimat

Domy drewniane całoroczne to konstrukcje wykonane z surowca naturalnego, dzięki czemu w środku panuje korzystny mikroklimat. Dzięki wykorzystaniu drewna osoby zmagające się z aeroalergenami czują znaczącą poprawę stanu zdrowia. Domy z bali cechują się wspaniałym poziomem izolacji termicznej, nie musimy stosować drogiej termomodernizacji. Dodatkowym atutem są cienkie ściany, co zapewnia duży metraż budynku. Domy drewniane można stawiać również podczas zimy, bo wszystkie roboty wykonywane są z pominięciem murowania. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy drewniane pamiętajmy, żeby zlecić całość prac najlepszym ekipom.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

Podobne