Usługi budowlane 

Do czego służą podpory stropowe?

Szukasz podpór Peri? Odwiedź tę stronę.

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których wzniesienie budynku byłoby niemożliwe. W jaki sposób są wykorzystywane? Kiedy warto wypożyczyć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – typy i ich zastosowanie

Pośród szalunków odróżniamy podpory stropowe oraz deskowania ścienne i do wykopów. Ten pierwszy typ stosowany jest do podtrzymywania stropów – z pomocą tego tymczasowego modułu konstrukcyjnego możliwe jest pokrycie stropu betonem i stosowne jego uformowanie. Znaczącą rolę pełnią także stoliki szalunkowe oraz drewniane dźwigary – niezastąpione w trakcie wykonywania robót budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wykonane ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję ustawiania wysokości, dzięki czemu można z nich korzystać w rozmaitych sytuacjach. Zwykle na rynku można dostać podpory o zakresie od 160 do 300 cm albo od 200 do 360 cm.

Podpory szalunkowe – czołowi producenci i opcja wynajmu

Podpory stropowe cechują się znaczną trwałością, są też łatwe w montażu, a możliwości użycia ich w budownictwie są ogromne. Pośród wiodących producentów wyróżniamy szalunki Altrad, podpory Peri, a także części produkowane przez firmy Hunnebeck, Olan czy Pionart. Na specjalną uwagę zasługują podpory Peri, które wyróżniają się znakomitą jakością, przemyślaną strukturą oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Podpory stropowe Peri są przystosowane do użytkowania nawet w najtrudniejszych warunkach. Aktualnie sporo firm budowlanych decyduje się na wynajem szalunków – przystępne ceny powodują, iż usługi te stają się coraz popularniejsze. Dzięki wynajęciu podpór stropowych można także oszczędzić czas.

Nasze dane adresowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]

Podobne