Usługi budowlane 

Bartłomiej Sitarski – biuro architektoniczne

Na http://barteksitarski.pl zdobędziesz więcej informacji o usługach świadczonych przez pracownię architektoniczną Kraków.

Niewątpliwie chciałbyś, żeby w Twoim nowym gniazdku wszystko było takie jak trzeba. Powodzenie Twoich działań zależy przede wszystkim od tego, na który projekt domu postawisz. Znalezienie najbardziej interesujących propozycji nie powinno na szczęście sprawić kłopotów – dokument może sporządzić pracownia architektoniczna lub też, kiedy najważniejszy jest dla Ciebie termin, możesz kupić gotowy projekt. Jakie rozwiązanie będzie korzystniejsze? Na które z nich się zdecydować?

Nie musisz powierzać projektu biurze architektonicznemu

W sieci w parę chwil znajdziesz tysiące projektów domów. Są wśród nich propozycje dla klientów z niewielkimi oczekiwaniami i tych, którzy chcieliby zyskać bardziej nietypowy dokument. Ich najważniejszą zaletą okazuje się na pewno cena – nieskomplikowane projekty kupimy jedynie za za niewiele ponad dwa tysiące złotych. Poza tym będzie to najlepsza opcja dla klientów, którym zależy na krótkim terminie – katalogowe projekty możemy mieć od ręki.

Dokument z biura architektonicznego

Usługi, które oferuje biuro architektoniczne okażą się idealne dla osób, które chciałyby wznieść dom, który będzie odróżniał się na tle innych nieruchomości. Wybierając takie rozwiązanie możemy być spokojni o to, że projekt będzie taki, jak nam zależy – zanim go sporządzi, architekt dowie się, na jakich szczegółach najbardziej nam zależy.

Biuro architektoniczne – na jak duży wydatek się przygotować?

Projekt wykonany przez biuro architektoniczne będzie jednak znacznie droższy niż katalogowy – osoby, które na niego postawią muszą przygotować się na koszt około dwustu złotych za metr kwadratowy.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

Podobne