wyprawy w góry, wyprawy górskieSport, rekreacja, hobby Turystyka i podróże 

Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

Lubisz sporty ekstremalne oraz zastrzyk adrenaliny? Jeżeli jesteś czynnym podróżnikiem ceniącym solidnie przygotowane i bezpieczne wycieczki pod opieką kompetentnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 szczeble trudności

Exploruj.pl planuje trekkingi, które prowadzą na szczyty prawie wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do zapaleńców turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią czynne spędzanie urlopu i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w tego typu ekspedycjach. By partycypować w wyprawie konieczny jest zadowalający stan zdrowia, a także wysoka sprawność fizyczna. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy typ to wyprawa dla jednostek sprawnych fizycznie, które brały już udział w wyprawach na szczyty gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Bardzo wysokim poziomem trudności cechują się trasy bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o ogromnych umiejętnościach i znacznej tężyźnie fizycznej.

Z jakiej przyczyny powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne doznania. Pozwalają jednocześnie urzeczywistnić pragnienia oraz poznać swoje reakcje w trudnych sytuacjach. Exploruj.pl korzysta z wykwalifikowanych liderów oraz przewodników znających na wskroś naturę górskiego obszaru, ale również ochoczo dzielących się swoim doświadczeniem z partycypantami wyprawy. Są oni też w stanie zmniejszyć potencjalne ryzyko w ekstremalnych sytuacjach. Firma oferuje wyprawy m.in. w Himalaje, Andy czy na pasmo Riła.

Nasze dane adresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Podobne