Turystyka i podróże 

Spokój i piękne krajobrazy. Domki w Krynicy

Domek Krynica Górska - w tym miejscu znajdziesz więcej informacji o aktualnej ofercie.

Krynica-Zdrój to jedna z najchętniej wybieranych przez turystów miejscowości w naszych górach. Ciężko jednak być tym zaskoczonym, bo znana jest nie tylko z idealnego położenia, ale też interesującej architektury. Te cechy powodują, że urlop w Krynicy planują nie tylko osoby, które zamierzają podreperować trochę swoje zdrowie, ale również ci, którzy wolą poznać miejscowe atrakcje. Gdzie jednak znaleźć noclegi w Krynicy?

Letniskowe domki w Krynicy

W czasie wakacyjnym szczególnym zainteresowaniem cieszą się domki w Krynicy. Oferują one swoim użytkownikom to, co niezbędne jest do dobrego wypoczynku – ciszę, komfort oraz radość spoglądania na rozciągające się wokół miasta góry. Zaletą domków wypoczynkowych jest również cena – ich wynajęcie jest dużo mniej kosztowne od doby w hotelu. Nie powinno więc dziwić, że większość gości przyjeżdżających do Krynicy wybiera akurat domki. Tym bardziej, że w ostatnich latach zwiększa się ilość przedsiębiorstw wynajmujących gościom domki w Krynicy.

Nie tylko domki w Krynicy

Ci turyści, którzy wolą innego rodzaju rozwiązania, w Krynicy również znajdą propozycje dla siebie. W mieście działa mnóstwo pensjonatów proponujących wynajem w rozmaitych cenach. Goście, którzy wybrali Krynicę z przyczyn medycznych, mogą wybrać noc w jednym z tutejszych uzdrowisk, natomiast rozwiązaniem pozwalającym na wydanie mniejszej kwoty może stać się noc w wynajętym pokoju. Z kolei wymagającym klientom z pewnością przypadnie do gustu oferta hoteli, które w mieście działają w dużej ilości.

Nasze dane adresowe:
Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]

Podobne