Turystyka i podróże 

Podróże szyte na miarę – odważ się na niezapomniane wakacje

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o podróżach szytych na miarę? Idealnie trafiłeś! Wejdź w to miejsce

Podróże relaksują, rozwijają wyobraźnię, pozwalają uciec od powszednich obowiązków oraz wpajają nam szacunek dla odmiennych kultur i narodów. Najbardziej zapadają w pamięć te, które wiodą nas w odległe miejsca, w każdym calu różniące się od naszych europejskich realiów. I choć nie wszyscy mają naturę globtrotera, każdy winien przynajmniej raz wyjechać w egzotyczną wyprawę w jakiś obcy zakątek świata.

Biuro podróży egzotycznych zorganizuje Twoje wyjątkowe wczasy

Organizacja wyprawy egzotycznej nie jest kwestią łatwą. Z tej przyczyny zwyczajny turysta korzysta w tym celu z biur turystycznych. Proponują one jednakże przede wszystkim standardowe pobyty w nadmorskich kurortach, wyjazdy organizowane są w wieloosobowych grupach, a ich harmonogram zwykle nie uwzględnia zwiedzania atrakcji turystycznych danej miejscowości. Jeżeli szukasz prawdziwie nieprzeciętnej wyprawy, sprawdź ofertę biura podróży egzotycznych Relaksmisja, zajmującego się w przygotowaniem podróży szytych na wymiar, innymi słowy zgodnie z preferencjami zamawiającego. Po określeniu przez klienta destynacji, terminu podróży i preferowanego kosztu wyjazdu, biuro bukuje bilety lotnicze i miejsce zakwaterowania, jak również wykonuje dokładny plan wycieczki. Dodatkowo biuro daje również parę istotnych porad dla turysty, czyli gdzie kupić smakowity posiłek, co wypada zobaczyć, gdzie wypocząć oraz sygnalizuje czego nie robić w odwiedzanym państwie.

Egzotyczne podróże dla nowożeńców i osób aktywnych

Nieważne jaki typ wypraw preferujemy, w ofercie biura podróży egzotycznych każdy wybierze coś dla siebie. Dla sympatyków pełnego wypoczynku biuro wybrało doskonałe miejscowości w Filipinach, Tajlandii oraz Meksyku. Młode małżeństwa mogą spędzić miesiąc miodowy leżąc na plażach Indonezji albo Tanzanii – to znakomite miejsca na podróż poślubną. Natomiast osoby aktywne mogą spotkać kameleony na Madagaskarze, spotkać słonie i żyrafy podczas safari w Zanzibarze, kibicować sportowcom na turnieju Rolanda Garrosa bądź wspinać się na Wzgórza Czekoladowe na filipińskich wyspach. Nie brakuje też pomysłów egzotycznych wypraw dla rodzin z dziećmi.

Pochodzenie fotografii – relaksmisja.com.

Nasze dane adresowe:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]

Podobne