Nasze porady Strony internetowe w sieci Turystyka i podróże 

Chcesz zwiedzić ciekawe miejsca w Małopolsce? Koniecznie sprawdź ten portal!

Najpiękniejsze miejsca w Małopolsce. Uzyskaj więcej wiadomości.

Chociaż Małopolska to jedno z mniejszych polskich województw, ma ono sporo do zaoferowania zarówno turystom z innych części kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu wiele, więc często ciężko odnaleźć się w zalewie informacji o ciekawych zabytkach i najnowszych eventach kulturalnych czy sportowych w Małopolsce.

Serwis dla zaintrygowanych atrakcjami w Małopolsce – niezbędne informacje i wirtualne spacery

By zaprezentować wszystkim ciekawe miejsca turystyczne tego regionu, przygotowano serwis visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu informacji nie tylko o znanych i nieznanych miejscach oraz zabytkach w tym województwie, ale także o ekspozycjach i imprezach sportowych, kulturalnych czy folklorystycznych planowanych na jego obszarze. Strona prowadzona jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w ramach Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Co znajdziemy na portalu? Osoby myślące o pobycie w Małopolsce już na głównej stronie zauważą mapę, na której błyskawicznie odnajdą motele, hotele i schroniska młodzieżowe, galerie i zabytki, jak również Centra Informacji Turystycznej położone w różnych punktach Małopolski. Strona pomaga zorganizować wizytę na południu Polski również pod względem logistycznym, oferując informacje zarówno o lotniskach i dworcach, jak i o parkingach i wypożyczalniach aut. Dodatkowo dla tych, którzy z różnych powodów nie mogą przyjechać do Małopolski, portal przygotował liczne wirtualne spacery przedstawiające między innymi trasy rowerowe, czar parków narodowych i krajobrazowych czy Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO.

Spis ambasad i przydatne rozmówki – niezbędne informacje dla obcokrajowców

Strona visitmalopolska.pl nie zapomina również o zagranicznych turystach, którzy chętnie przyjeżdżają do Krakowa, Zakopanego oraz pozostałych górskich miejscowości. Informacje dodawane na stronie dostępne są w związku z tym w języku angielskim, ale też w m.in w języku hiszpańskim, włoskim oraz niemieckim, francuskim. Niezmiernie przydatny dla obcokrajowców jest także dział Rozmówki, w którym poznają kluczowe wyrażenia i zwroty, które umożliwią im dogadać się z Polakami w codziennych sytuacjach, które mogą ich spotkać podczas wizyty naszym kraju. Zagraniczni podróżnicy znajdą tu spis ambasad i konsulatów zlokalizowanych na terenie województwa małopolskiego.

Nasze dane adresowe:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego

Podobne