Turystyka i podróże 

Atrakcyjne miejsca turystyczne w Polsce – Białka Tatrzańska

Jeśli ciekawi Cię dobra oferta apartamentów w Białce, zajrzyj na https://www.tatrytop.pl/apartamenty-bialka-tatrzanska.

Szereg turystów rozgląda się zimą za ofertami wakacji w ciepłych krajach albo szuka miejsc w atrakcyjnych zagranicznych kurortach, by poszaleć na nartach, np. w Austrii. Natomiast nasze góry nieprzerwanie mają dużo do zaoferowania, między innymi relaks w Białce Tatrzańskiej, która obok takich słynnych miejscowości jak Szklarska Poręba oraz Zakopane, jest jedną z najlepszych podhalańskich atrakcji.

Białka Tatrzańska – miejscowość dla sympatyków nart, ale nie tylko

Białka Tatrzańska to perfekcyjne miejsce dla narciarzy, którzy odkryją tu aż 3 ośrodki narciarskie (Kaniówkę, Kotelnicę i Banię) oraz ponad 20 tras do wyboru. Poziom trudności tych zjazdów jest dobrany do średnio zaawansowanych i początkujących narciarzy, dlatego Białka jest perfekcyjnym wyborem na wczasy dla rodzin z maluchami oraz dla tych, którzy dopiero co zaczynają swoją przygodę z nartami. Kolejną zaletą zimowego szaleństwa w tej lokalizacji jest opcja skorzystania z wielu kolejek krzesełkowych, które przyspieszają dotarcie do konkretnej trasy zjazdowej.

Jednakże Białka to nie tylko miejsce dla żarliwych narciarzy – znajduje się tu kilka całorocznych atrakcji, które opłaca się zwiedzić. Kultowym miejscem w Białce są słynne termy oraz aquapark, uwielbiany najmocniej przez dzieci. Najmłodszych urlopowiczom spodoba się także park linowy i domek “do góry nogami”. Osoby preferujące spędzanie dni w ciągłym ruchu niewątpliwie uraduje możliwość przechadzek po pobliskich szlakach turystycznych, a także jazdy na quadach. Nie licząc narciarzy, do Białki Tatrzańskiej często przybywają też cykliści, bo w promieniu kilkunastu kilometrów od tej miejscowości wyznaczono wiele oszałamiających tras rowerowych. Poza tym, jak to z reguły bywa na terenach turystycznych, dystans od sąsiednich ciekawych miast jest nieznaczny, tym samym bez przeszkód można zaaranżować całodniowe wypady z Białki, aby zobaczyć interesujące zameczki, kościoły oraz muzea mieszczące się w okolicy.

Nocleg w Białce Tatrzańskiej – gdzie go zamówić?

Polskie góry są niesłychanie oblegane przez turystów, z tej przyczyny zalecamy zaplanować nocleg odpowiednio wcześniej. Wygodny apartament w Białce Tatrzańskiej można zamówić za pośrednictwem między innymi portalu TatryTop, który w swoim indeksie zebrał setki sprawdzonych noclegów w Tatrach. Odpowiednio do swoich preferencji oraz możliwości finansowych, klient może zarezerwować tu nocleg w ekskluzywnym apartamencie, pokoju albo domku. System filtracji rezultatów wyszukiwania pozwala w błyskawiczny sposób odnaleźć miejsce z dostępem do placu zabaw albo sauny, jak również pokaże, w których miejscach akceptowani są goście z domowymi pupilami.

Nasze dane adresowe:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]

Podobne