Kuchnia i gotowanie Robienie zakupów 

Zamienniki kapsułek Lavazza A Modo Mio – dla miłośników dobrej kawy

Znajdź kapsułki Lavazza A Modo Mio

Firm produkujących kawę są setki, jednak Lavazza wciąż znajduje się w czołówce tych najpopularniejszych. Mało osób wie, iż historia marki Lavazza rozpoczęła w końcu XIX w. w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20 dolarów kupił mały sklep, gdzie przetwarzano ziarna kawy oraz tworzono ich autorskie kompozycje. Szybko zdobyły one serca rezydentów Turynu. Wiek później marka Lavazza w dalszym ciągu czaruje smakiem swoich mieszanek, wyznaczając standardy również w obszarze kapsułek z kawą.

Kawa w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – można kupić ich odpowiedniki

Ekspresy na kawę w kapsułkach z serii Lavazza A Modo Mio są obecnie jednymi z najpopularniejszych. Używane są one zarówno w prestiżowych biurach, jak w domowych kuchniach. Z ich pomocą sporządzenie pysznej, aromatycznej kawy trwa jedynie chwilę. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą jednakże korzystać wyłącznie z kompozycji smaków produkowanych przez tę markę. Dziś na rynku spotkać można sporo odpowiedników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Nieraz są one tańsze, ale nadal wyróżnia je bardzo dobra jakość.

Kto sprzedaje zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio?

Najwięcej zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio znajdziemy w asortymencie Italian Coffee, firmy która także pochodzi z Włoch i specjalizuje się w sprzedaży kapsułek z kawą do wielu popularnych urządzeń tego rodzaju. Wytwarza ona zarówno kawy będące połączeniem robusty z arabiką (Napoli Ristretto lub Vigoroso Ira), niesamowitą kompozycją samej arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jak również napoje o smaku kawy z mlekiem (Cortado Macchiato), popularnego włoskiego alkoholu (Sambuca) czy kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng).

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Podobne