Dbanie o zdrowie Robienie zakupów 

Vitberg Mini Shield – dlaczego warto wybrać tę maseczkę wielorazową?

Zobacz, gdzie zamówić maseczkę z przyłbicą.

COVID-19, który rozprzestrzenił się na cały glob, całkowicie zmieniła nasze relacje społeczne oraz bieg życia. Wytyczne dystansu społecznego wymuszają konieczność używania różnych środków, których rolą jest chronić nas przed rzeczywistym niebezpieczeństwem złapania tego niebezpiecznego wirusa. Idąc do banku czy kina, gdzie zwykle obracamy się w większym tłumie ludzi, powinniśmy dla naszego zdrowia nosić na ustach i nosie ochronną maseczkę. Jak jednakże postąpić, jeżeli ciężko oddychamy w popularnej maseczce z bawełny?

Wytrzymała ochronna przyłbica zabezpiecza równie dobrze jak maseczka chirurgiczna

Ci, którzy sądzą, że ochronne maseczki z bawełny są niekomfortowe i mają trudności ze swobodnym oddychaniem podczas ich noszenia, powinny zaopatrzyć się w przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest między innymi maseczka wielorazowa Vitberg Mini Shield. Chroni ona przed stycznością z wirusem równie dobrze jak maska chirurgiczna, tzn. zasłania usta oraz nos, ale równocześnie umożliwia bezproblemowe oddychanie. Jej głównymi zaletami są wygoda, trwałość oraz niewielka waga, nie wykraczająca poza 7-10 gramów. Ta mini przyłbica wykonana jest z tworzyw, za sprawą których może być używana po wielokroć. Jej przejrzystą przysłonę po kolejnym użyciu można oczyścić, a samą maseczkę można też wyprać ręcznie (trzydzieści razy!) przy pomocy dostępnych detergentów.

Kto powinien nosić wielorazową ochronną przyłbicę?

Ochronną przyłbicy poleca się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na wygodzie. Osoby chorujące na astmę, w podeszłym wieku oraz uprawiające sport będą sobie chwalić swobodę jaką gwarantuje taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy mają obowiązek nosić maski ochronne w czasie pracy. Mini Shield marki Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie ogranicza ruchów szyi, a jej używanie przez parę godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Ludzie młodzi z całą pewnością uznają za plus też to, że nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy w telefonach.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Podobne