Robienie zakupów 

Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Potrzebujesz słojów z kranikiem? Sprawdź http://bit.ly/2RJAOx7.

Od wielu lat trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też przygotowywanych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i trunków. Znaczną popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, posiadające mnóstwo zastosowań. Do czego możemy je zastosować? Gdzie przyda się słoik z kranem? Z jakiej przyczyny warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słój z kranem do domowych trunków

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, iż świetnie nadają się one do produkcji domowych trunków – takich jak nalewki i likiery. Słoje mają znaczne objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotową nalewkę do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby korzystania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem jest niewątpliwą ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że często jest on wykorzystywany do podawania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się również podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania oranżad, lemoniad, soków i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu czy też wina. Jego plusem jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Podobne