Robienie zakupów Wyposażenie i urządzanie mieszkania 

Rolety okienne z Krakowa

Nie wiesz jak nowocześnie i modnie zaaranżować swoje wnętrze? Jeden, niezbyt kosztowny produkt pomoże zupełnie odmienić styl i wygląd pomieszczenia. Mowa o wewnętrznych roletach okiennych. Za sprawą tej przesłony można dodać kolorytu dowolnemu wnętrzu albo nadać mu intymnego i przytulnego charakteru. Ekspert z krakowskiego sklepu mającego w swojej ofercie rolety dzień i noc doradzi, jak podjąć trafne, zakupowe decyzje.

Jakie rolety okienne wybrać?

Wewnętrznych rolet okiennych jest wiele modeli. Można je podzielić według rozmaitych klasyfikacji. Jeśli idzie o tworzywo, to są rolety materiałowe wykonane z nowoczesnych tkanin o różnym zakresie przepuszczania światła. Jest to najczęściej poliester – łatwy do czyszczenia i nieskomplikowany w utrzymaniu.
Z uwagi na zastosowanie można podzielić rolety na okienne i ścienne. Inne zróżnicowanie to poziom zaciemnienia. Tutaj niezwykle popularnym modelem są rolety dzień i noc typu 100% zaciemnienia bądź zebra.
Następny podział to rolety na wymiar lub standardowe. Pierwszy rodzaj jest zalecany do okien o niestandardowych rozmiarach, z dużą ilością segmentów lub wieloma dekoracyjnymi detalami. Jeśli chodzi o design, to wzornictwo rolet jest zgodne z aktualnymi, wnętrzarskimi trendami.

Rolety okienne – czy są drogie?

Ponieważ rywalizacja na rynku rolet jest duża, podobnie jak wciąż rosnąca liczba producentów, aktualnie rolety możesz nabyć w nad wyraz zachęcającej cenie. Na co dzień cena jest niewysoka, a do tego dochodzą jeszcze akcje specjalne i promocje, kiedy roletę można kupić z dodatkowym upustem. Rolety okienne są tanie i praktycznie na każdą kieszeń.
Bezinwazyjny montaż, bogata kolorystyka i nowoczesne projekty powodują, że taka przesłona na okna cieszy się coraz większą popularnością. Koszt zakupu w porównaniu do jakości i długiej żywotności rolety jest wyjątkowo atrakcyjny, stąd miłośników takiego pomysłu na aranżację wnętrz nie brakuje.

Podobne