Robienie zakupów Usługi budowlane 

Producent drzwi drewnianych – darmowe konsultacje i pomiar na miejscu

Potrzebujesz drzwi drewnianych? Wejdź na www.oknostol.com.pl

Oknostol to firma, która może pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w produkcji różnego typu elementów okien i drzwi drewnianych. Lata obecności na polskim rynku spowodowało, iż jej specjaliści zapewniają klientom wysoką jakość usług i sporządzanych produktów. Ramy okienne firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich wysoka funkcjonalność, ale też ich niezawodność, osiągnięte dzięki zastosowaniu w trakcie ich wytwarzania innowacyjnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdują się też drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o doskonałych parametrach. Przy projektowaniu, wytwarzaniu oraz składaniu modułów stolarki otworowej pracownikom firmy przyświeca troska o zachowanie kilku wartości: zadowolenia klienta, wysokiej jakości produktów, całkowitego komfortu ich użytkowania oraz absolutnego bezpieczeństwa.

Oknostol – producent okien i drzwi z Małopolski

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych wyróżnia się dużą dbałością o jakość swoich wyrobów. Oferowane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to idealny wybór dla wymagających klientów poszukujących nieprzeciętnie funkcjonalnych i solidnych produktów. Gwarantują one domownikom najwyższą wygodę – efektywnie odgradzają od zgiełku z zewnątrz oraz są świetną izolację cieplną, co ma znaczenie nie tylko zimą, ale też podczas letniego upału. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle dużą wagę przykłada też do kwestii bezpieczeństwa swoich produktów, w związku z tym są one zaopatrzone w nowoczesne systemy antywłamaniowe. Całość dopełnia ich nieszablonowa, elegancka stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez długi czas zarówno walory wizualne, jak i swoją funkcjonalność, ponieważ wykonywane są tylko z materiałów najwyższej jakości.

Jakie usługi gwarantuje producent drzwi drewnianych?

Ten wykonujący drzwi wewnętrzne producent daje się zauważyć także na polu obsługi klientów. Każda osoba, która korzysta z usług Oknostol otrzymuje darmowe doradztwo przy wyborze stosownego modelu drzwi, jak również pomiar na miejscu, dzięki któremu montaż drzwi przebiegnie bez przykrych niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast opcję zamówienia drzwi drewnianych złożonych według ich indywidualnego projektu, idealnie zharmonizowanych z konkretnymi wyobrażeniami. Dotyczy to nie tylko formatu drzwi, ale też metoda wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła.

Nasze dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Podobne