Robienie zakupów Technologie 

Poznaj wiodących producentów drukarek 3D

Chcesz zamówić drukarkę 3D Kraków? Sprawdź cadxpert.pl

W ofercie CadXpert odnajdziesz tylko drukarki 3D od wiodących producentów takich rozwiązań: FormLabs i MakerBot, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszej ofercie, pracują m.in. w technologiach: FDM, PolyJet i SLA.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą wydatki na produkcję

Stratasys jest globalnym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od ponad 3 dekad – a konkretnie od 1988 r. – dostarcza klientom najnowocześniejsze technologie i instrumenty. Oszacowano, że wykorzystując drukarki 3D oraz pozostałe urządzenia Stratasys można zmniejszyć wydatki na produkcję i czas na nią przeznaczony nieomalże o 90 procent. Nadrzędne założenia pracy ekspertów firmy Stratasys to gwarantowanie najwyższej jakości usług i produktów, jak również pomoc techniczna oraz merytoryczna. Bestsellery z asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla przemysłu i biznesu. Nowinką w naszej ofercie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową precyzją.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Drugim liderem produkcji drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta marka na rynku urządzeń do druku 3D? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w niezwykle zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, takie jak SLA i SLS. Nowością w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, działające w autorskiej, nowatorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi rodzaj technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – cechuje się nieskomplikowaną obsługą i funkcjonalną budową. Czym pionierska technologia LFS odróżnia się od SLA? Wyraźnie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i szybkością druku, jak również precyzyjnym odzwierciedleniem najmniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, w związku z tym można uzyskać identyczne makiety, co jest wyjątkowo pożądane w masowej, seryjnej produkcji.

MakerBot dla biznesu, edukacji, przemysłu

MakerBot wytwarza wysokiej klasy profesjonalne drukarki 3D, działające stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy są szeroko wykorzystywane w różnych branżach biznesu, przemysłu, edukacji i wielu innych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Druk jest dokładny i solidny, a w trakcie procesu drukowania nie dochodzi do przesunięcia się warstw ani nie pojawiają się odkształcenia.

Nasze dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Podobne