Robienie zakupów 

Pawilony ogrodowe – zorganizuj urodziny z klasą

Organizujesz imprezę na świeżym powietrzu i zastanawiasz się nad dobrym zadaszeniem, pod którym schronią się goście na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie przeznaczenie mają pawilony ogrodowe i o czym warto pamiętać przy doborze namiotu.

Pawilony ogrodowe – jakie jest ich zastosowanie?

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe bardzo dobrze sprawdzają się w czasie rodzinnych uroczystości i ważnych imprez. Zostały opracowane z myślą o złotych godach, weselach w plenerze, urodzinach, rocznicach, przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach i innych ważnych wydarzeniach, zasługujących na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, jak również modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy ochrania zaproszonych gości nie tylko przed deszczem, ale także przed intensywnym promieniowaniem słonecznym. Namiot-pawilon dobrej jakości może także zapobiec kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Zamówić można namioty całoroczne i sezonowe, które posiadają nieprzemakalne poszycie. Dobór stosownego modelu powinien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Trwałe oraz łatwe w montażu pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe cechują się mocną konstrukcją i mogą uchować się w nienaruszonym stanie przez długi okres czasu, a proste składanie i rozbiórka pawilonu sprawiają, iż poradzi sobie z tym każdy, kto chociaż raz rozkładał pospolity namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnych rodzajach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe mają również specjalne ocynkowane stopy kotwiące, gwarantujące stabilność całego szkieletu.

Podobne