Robienie zakupów 

Pasty BHP do rąk – łatwo usuń smar, oleje czy farbę ze skóry

Jeśli szukasz pasty BHP do rąk, odwiedź ten adres

Osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych, rzemieślnicy, pracownicy warsztatów samochodowych czy kominiarze – to zaledwie niektóre z grup zawodowych narażonych na styczność z substancjami, które trudno usunąć ze skóry. Są nimi przede wszystkim wszelkiego typu smary, farby, sadze, oleje, jak również, w nieco mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Pracodawcy takich osób są zobligowani do zapewnienia im środków czystości pozwalających na eliminację takich zabrudzeń. Najbardziej skuteczna jest pod tym względem pasta do rąk.

Pasta do mycia rąk – działanie i jej składniki?

Pasta BHP do rąk różni się od innych środków myjących wykorzystywanych na co dzień w naszych domach. Z uwagi na fakt, że jest stosowana do usuwania bardzo trwałych zabrudzeń, musi wyróżniać się odpowiednimi właściwościami trącymi. To dlatego producenci past tego rodzaju dodają do nich specjalnie dobranych tworzyw sztucznych bądź drobinki minerałów, które usuwają zanieczyszczenia z zagłębień w skórze. Zarówno preparaty myjące stosowane w paście do rąk, podobnie jak zabrudzenia, które one usuwają, oddziałują drażniąco na skórę. Dobrze więc, by pasta zawierała także substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia.

Pasta BHP do rąk – niezastąpiona np. w warsztatach motoryzacyjnych

Jak już nadmieniliśmy, pasta do mycia rąk znajduje zastosowanie przede wszystkim w zakładach usługowych, rzemieślniczych i przemysłowych. Bez wątpliwości przyda się również w domu – okaże się niezastąpiona w czasie porządków lub w przydomowym warsztacie majsterkowicza. W takich sytuacjach warto sięgnąć po nieduże opakowania pasty o wadze do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają zaś bardziej oszczędne opakowania mieszczące od 10 do 30 kilogramów preparatu.

Nasze dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Podobne