Robienie zakupów Rozrywka 

Organizujesz eventy? Zamów namioty imprezowe

Nie ma nic bardziej zachęcającego do uczestnictwa w przyjęciu zorganizowanym w plenerze niż użycie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli cieszyć się pysznym jedzeniem lub tańcami bez obaw, że silny wiatr rozrzuci papierową zastawę lub zmoczy ich deszcz.

Gdzie możemy użyć namiotów imprezowych?

Na imprezy nie chodzimy wyłącznie do zamkniętych sal – Polacy docenili możliwość zabawy pod chmurką. Popyt na namioty imprezowe wzrasta z każdym rokiem: wykorzystuje się je na uroczystościach weselnych, podczas eventów firmowych, bankietach. Namioty na imprezy sprawdzą się zarówno podczas hucznego przyjęcia na 100 osób, jak i skromnego bankietu urodzinowego. Dzięki możliwości dopasowania kształtu i rozmiaru, namiot na imprezy jest zawsze trafionym rozwiązaniem.

Komu przydadzą się namioty na imprezy?

Namioty imprezowe przydadzą się przede wszystkim osobom planującym przyjęcie w plenerze: narzeczonym chcącym zorganizować niezpomniane przyjęcie ślubne, dyrektorom korporacji przygotowującym zabawę integracyjną, a także na przykład pracownikom agencji eventowych, którzy dbają o niezliczone imprezy zlecane im przez klientów. Namiot na imprezy to niezbędny element letniej zabawy!

Charakterystyka namiotów imprezowych

Wytrzymałość poszycia, solidna stalowa konstrukcja, system air control zapobiegający skraplaniu się wody – oto podstawowe cechy, którymi charakteryzują się namioty imprezowe wysokiej jakości. Sprzedaż tego asortymentu odbywa się najczęściej poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, a na stronie internetowej producenta bądź dystrybutora mamy podane dostępne wymiary i rodzaje namiotów. Szerokość namiotu wynosi od 3 do nawet 8 metrów, a długość – od 4 do nawet 25 metrów. Możemy także kilka kolorów maskownic.

Podobne