Robienie zakupów 

Namioty weselne – śluby w amerykańskim stylu

Śluby na amerykańską modłę stają się coraz bardziej popularne, nic więc dziwnego, że młode pary chętnie zamawiają namioty ślubne, które spełnią ich potrzeby. Planujesz urządzić ślub na świeżym powietrzu i chcesz znaleźć najlepszy produkt? Sprawdź nasze wskazówki!

Namiot ślubny a liczba gości

Popularność wesel w plenerze sprawia, że na rynku dostępnych jest bardzo wiele namiotów na wesele, a ich różnorodność pozwala na wybranie produktów spełniających wszelkie potrzeby przyszłych małżonków. W sprzedaży można spotkać zarówno namioty ślubne stworzone z myślą o kameralnych imprezach, jak i modele, które pozwolą na zorganizowanie wesela dla pokaźnej liczby gości. Urządzasz niewielkie przyjęcie na działce, a może bardziej luksusową uroczystość? Jeżeli masz większe potrzeby, sprawdź dostępne na rynku hale namiotowe, w których bez trudu pomieścisz wszystkich zaproszonych.

Namiot ślubny – typu gwiazda czy dwuspadowy?

Wielkość namiotu to ważny, ale nie jedyny czynnik, który warto wziąć pod uwagę przy jego wyborze. Niesłychanie istotny jest również rodzaj konstrukcji. Do najpopularniejszych typów należą – namioty bankietowe, hale namiotowe, namioty typu Gwiazda, Stretch, Turek, pawilony, tzw. jurty, modele z dachem spiczastym lub dwuspadowym, jak również hale z plexi.

Namiot ślubny – zadbaj o wygodę gości

Ważna jest także solidna konstrukcja namiotu – najlepszym rozwiązaniem są modele wykonane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Dużą wygodę zapewnią nieprzemakalne poszycia, które ochronią też przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz zapobiegną wydostawaniu się ciepła z namiotu czy skraplaniu wody na ściankach.

Podobne