Robienie zakupów 

Mydło antybakteryjne – usuń wirusy wywołujące poważne schorzenia

Mydło antybakteryjne kupisz na https://verdeavis.pl/higiena/dezynfekcja-rak.html.

Na jednym cm2 powierzchni rąk może znajdować się aż pięć milionów bakterii. Gros tych organizmów ma duży potencjał chorobotwórczy – na naszych rękach przenoszą się bakterie, pasożyty i wirusy, które wywołują groźne choroby. Dlatego mycie rąk jest absolutną koniecznością. Za pomocą pospolitego mydła jesteśmy w stanie jednak pozbyć się ze skóry maksymalnie 90% bakterii. Zazwyczaj to satysfakcjonujący rezultat, jakkolwiek w wielu sytuacjach niezbędne będzie skorzystanie z o wiele efektywniejszych środków.

Żel do dezynfekcji rąk – gdzie jest niezbędny

Mydło dezynfekujące znalazło szerokie zastosowanie w różnych sferach życia. Regularnie używane jest w placówkach służby zdrowia – szpitalach, gabinetach dentystycznych czy przychodniach. Poza tym jego użycie jest niezbędne w gabinetach odnowy biologicznej, gdzie specjaliści mają bezpośredni kontakt ze skórą pacjentów i znajdującymi się na niej bakteriami. Po antybakteryjny żel do rąk koniecznie powinni sięgać też pracownicy przemyśle gastronomicznym – zwłaszcza po przyrządzaniu potraw z mięsa (przede wszystkim z drobiu), mleka oraz jajek, ponieważ te produkty spożywcze w stanie surowym nierzadko zawierają pewne ilości bakterii.

Rodzaje płynów do dezynfekcji rąk

Najpopularniejszym preparatem do dezynfekcji rąk jest, rzecz jasna, mydło w płynie z dodatkiem substancji likwidujących drobnoustroje – najczęściej jest to alkohol. Środki do dezynfekcji rąk mają także postać żelu lub płynu. Zarówno płyn, jak i antybakteryjny żel do rąk można nabyć w różnych opakowaniach – małych, które mieszczą się w kieszeni spodni albo torebce, lub dużych, przygotowanych do wykorzystania w dozownikach ściennych, często przystosowanych do włączania łokciem bądź posiadających fotokomórkę.

Nasze dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Podobne