Robienie zakupów Sport, rekreacja, hobby 

Lonża jeździecka – niezastąpiona podczas lekcji jazdy

Sprawdź, gdzie zamówić lonżę jeździecką, wejdź na http://bit.ly/2YFy8n2

Lonża to akcesorium cyklicznie stosowane w trakcie lekcji jazdy konnej i tresur. Jakiego typu lonże jeździeckie są dostępne w sprzedaży? Z czego są wykonywane te akcesoria i gdzie poleca się je kupić?

Lonża dla konia – typy i jej przeznaczenie

Lonża dla konia to stosunkowo długa lina, zwykle 5-8 metrowa, na której prowadzony jest koń w trakcie nauki jazdy i treningu technik związanych z dosiadaniem, utrzymywaniem równowagi w siodle, łapaniem strzemion, jak również trzymaniem wodzy. Zwierzę prowadzi się po zarysie koła, natomiast lonża służy do kontroli reakcji konia. Narzędzie to służy również artystom cyrkowym oraz woltyżerom do szlifowania umiejętności i zabezpieczania przeprowadzanych ewolucji. Lonża jest oprócz tego pomocna przy hipoterapii. Lonża jeździecka może również być wykorzystywana w czasie treningu bez jeźdźca – w takim przypadku jest wykorzystywana do szkolenia młodych osobników oraz zapewnienia im stosownej porcji aktywności.

Lonża dla konia – postaw na produkty uznanych marek

Szeroki wachlarz akcesoriów jeździeckich można znaleźć w bogato zaopatrzonych sklepach internetowych, które sprzedają specjalistyczny ekwipunek w atrakcyjnych cenach. Dostarczają one profesjonalne lonże jeździeckie od znanych wytwórców – m.in. Start, Imperial Riding czy Jumptec. Poszukujesz lonży jeździeckiej w czerwonym, zielonym, a może błękitnym kolorze? Internetowy sklep jeździecki Horse-Trade gwarantuje szeroki wybór produktów, które sprostają oczekiwaniom najbardziej kapryśnych miłośników koni. W sklepie dostępne są artykuły wytworzone m.in. z materiału nylonowego. Lonże wyposażone są w obrotowy zaczep, a delikatne tworzywo jest przyjemne w dotyku.

Nasze dane adresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Podobne