Robienie zakupów Usługi budowlane 

Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Chcesz kupić kontener na odpady? Kliknij tutaj

Kontenery na odpady pełnią istotną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – pozwalają na legalne zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych czynnościach. Jakie rodzaje kontenerów stalowych są w sprzedaży? Gdzie można je zamówić?

Kontener na gruz – postaw na najwyższą jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem pojemnych i wytrzymałych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na gruz i kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów stalowych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz betonowy i ceglany, złom oraz wszelkiego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy sporo wariantów pojemników na odpady. Są muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą, pojemniki z plandeką, kontenery stalowe oraz mnóstwo innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener otwarty lub posiadający pokrywę. Na placach budowy często wykorzystywane są także kontenery do transportu surowców sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko opróżnić.

Nasze dane adresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Podobne