Robienie zakupów 

Gdzie się wykorzystuje czyściwa techniczne?

Jeśli chcesz zamówić czyściwo przemysłowe, koniecznie sprawdź http://tinyurl.com/yyn8paac

Specjalistyczne czyściwa przemysłowe pozwalają utrzymać najwyższe standardy higieny w wielu zakładach pracy. Jakie produkty znajdują się aktualnie w sprzedaży? Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie czyściwa technicznego?

W branży spożywczej i w myjniach – użycie czyściwa przemysłowego

Czyściwa techniczne to materiały specjalnego zastosowania – są zazwyczaj wykorzystywane w rozmaitych gałęziach gospodarki, np. na myjniach, w zakładach przemysłowych, w branży medycznej oraz wielu innych sektorach przemysłu, gdzie niezbędne są higroskopijne i mocne artykuły higieniczne. Czyściwo przemysłowe doskonale poradzi sobie z zaschniętym brudem, tłuszczem, plamami z oleju, pyłem czy pozostałymi zabrudzeniami oraz wylanymi płynami, może też być używane do czyszczenia delikatnych przedmiotów czy pucowania szyb. Specjalistyczne czyściwa skutecznie zastępują standardowe ściereczek z tkanin, nie podrażniają skóry, a przy tym są niesłychanie wytrzymałe, elastyczne i chłonne

Celulozowe i niepylące się – odmiany czyściw technicznych

W sklepach znajdziemy wszelkiego rodzaju czyściwa techniczne. Fundamentalny podział wyróżnia produkty papierowe oraz włókninowe. Dla potrzeb sektora gastronomicznego stworzono czyściwa dostosowane do kontaktu z pożywieniem. W sklepie Verde Avis zakupisz artykuły uniwersalne, z włókien do delikatnych powierzchni, czyściwa do polerowania nie wyzwalające kurzu, do wycierania trwałych zabrudzeń, a także produkty w opakowaniach ochronnych, które nie schną i mogą być wykorzystane do czyszczenia różnorodnych nawierzchni bez namaczania ich w wodzie. Wysokiej jakości czyściwa przemysłowe występują jako ściereczki na rolce bądź w tradycyjnej formie.

Nasze dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Podobne