Robienie zakupów Technologie 

Gdzie kupić profesjonalne skanery 3D dla małych i dużych firm?

Chcesz zamówić profesjonalny skaner 3D? Wejdź na https://cadxpert.pl/skanery-3d/.

Asortyment CadXpert zawiera profesjonalne skanery 3D. W sklepie nabyć można urządzenia od następujących producentów:
– RS SCAN – ortopedyczne skanery 3D,
– Shining 3D – skanery FreeScan i EinScan,
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla protetyków dentystycznych.

Skanery 3D Shining – urządzenia od pomysłodawcy szeregu patentów

Marka Shining 3D już od ponad dekady (a dokładnie od 2004 roku) produkuje wysokiej klasy urządzenia do druku 3D (skanery 3D, ale także drukarki 3D, materiały oraz usługi produkcji i projektowania). Shining 3D wyróżnia się nowatorskim podejściem, jest także pomysłodawcą wielu patentów – do końca 2015 roku sfinalizowali ich łącznie paręset ( między innymi na oprogramowanie i wzory). Skanery 3D tego producenta są w szerokim zakresie wykorzystywane w odlewnictwie, medycynie, przemyśle i innych licznych sektorach przemysłu. Domeną urządzeń Shining 3D jest redukcja kosztów produkcji, a jednocześnie poprawa jakości i zwiększenie wydajności.

Skanery 3D DOF – poznaj trzy kolekcje produktów

Skanery 3D firmy Degree of Freedom dzielą się na trzy kolekcje:
– Swing – produkty z tej linii wyróżniają się konstrukcją (przypominają literę L), dwiema kamerami, dużą skutecznością i szybkością pomiarów oraz intuicyjną obsługą. W ofercie sklepu CadXpert dostępne są również skanery 3D HD – użyte w nich kamery o dużej rozdzielczości umożliwiają efekt w jakości HD.
– Edge – to linia produktów, które charakteryzują się precyzją i szybkością. Aż 6 dostępnych technik skanowania umożliwia jeszcze precyzyjniejsze dopasowanie potencjału urządzenia do zapotrzebowań użytkownika. Skanery 3D z tej kolekcji zapewniają dużą precyzję skanów, a przy tym są bezproblemowe w obsłudze oraz skuteczne. Możliwy jest skan także elementów o trudnym dostępie (np. wycisku stomatologicznego), dlatego są stosowane w protetyce i implantologii.
– Freedom – ta linia urządzeń jest najbardziej czuła i najszybsza. Przy zastosowaniu technologii Stable Scan Stage (SSS), która wykorzystuje mobilną jednostkę optyczną, skan jest niesłychanie precyzyjny. Szybka praca, łatwa i komfortowa obsługa, stabilny pomiar danych to pozostałe atuty skanerów 3D z kolekcji Freedom.

Skanery 3D firmy RS SCAN dla rehabilitantów i producentów obuwia

Ostatnia kategoria skanerów 3D w sklepie CadXpert to asortyment marki RS Scan – ortopedyczny skaner 3D Tiger. Czym wyróżnia się ten sprzęt? Nadzwyczajną szybkością działania – skanowania zajmuje nie więcej niż 15 sekund. Wykorzystanie aż 9 kamer: ośmiu w kolorze i jednej monochromatycznej umożliwia perfekcyjne odzwierciedlenie obiektów oraz dokładność. Skaner 3D Tiger jest adresowany w głównej mierze do rehabilitantów, producentów obuwia oraz ortopedów. Precyzja jego działania jest używana do odwzorowywania stóp, wkładek i butów.

Skanery 3D – kształtuje się ich cena?

Druk 3D oraz skan 3D cały czas ewoluują, za zmianami idzie zaś wykorzystanie coraz to bardziej innowacyjnych technik i półproduktów. To w efekcie sprawia, że skanery 3D i ich cena sukcesywnie obniżają się. Niegdyś były to urządzenia, które kupowały tylko największe korporacje, obecnie dobrej jakości skaner 3D to wydatek, na który może sobie pozwolić nawet nieduża firma. sklepie CadXpert proste modele skanerów 3D dostępne są już od 7000 złotych (np. model Shining3D Einscan SE). To małych gabarytów urządzenie, które waży niecałych 3 kilogramów, łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, działa szybko, dokładnie, a przy tym odwzorowuje wszelkie detale.

Skanery 3D – e-sklep czy sklep stacjonarny?

Czy wygodniej nabyć wysokiej klasy skaner 3D w sklepie stacjonarnym czy internetowym? Za zakupami przez internet przemawia nielimitowany czas, aby dobrze zastanowić się nad wyborem urządzenia dopasowanego do potrzeb naszego przedsiębiorstwa, a także sposobność zrobienia ich o dowolnej godzinie dnia i nocy. A a zakupów stacjonarnych? Konsultacje ze rzeczoznawcami oraz możliwość zobaczenia skanera na żywo. Ale da się łączyć jedno z drugim – można wybrać online wstępnie jakiś skaner, a w następnej kolejności umówić się (przez formularz kontaktowy, telefonicznie czy mailowo) na wizytę w showroomie CadXpert, który znajduje się w Krakowie. Skaner 3D czy też inne urządzenie do druku przestrzennego to odpowiedzialna inwestycja, zatem warto podjąć decyzję o jego zakupie po skorzystaniu z fachowego wsparcia konsultantów CadXpert. Po sprzedaży CadXpert gwarantuje szkolenie użytkowników z posługiwania się urządzeniem, pełną obsługę posprzedażową, jak również wsparcie techniczne.

Nasze dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Podobne