Robienie zakupów 

Etykiety na wódkę weselną – podziękuj gościom za przybycie

Więcej o etykietach na wódkę.

Tradycja ofiarowania prezentów na rozmaite okazje praktykowana jest od setek lat i od samego jej początku najchętniej wręczanym i, oczywiście, równie ochoczo akceptowanym podarunków, jest alkohol. Niemało osób nie potrafi wyobrazić sobie, by nie wziąć butelki na urodziny, osiemnastkę lub ślub. Jak jednak odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy pozostali goście pomyślą o tym samym?

Etykiety na wódkę weselną – wyróżnij się z tłumu

Na przyjęciach weselnych trunki nie tylko są postawione na stolikach, ale również dość często Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką na koniec przyjęcia. Taki podarek jest uważany za rodzaj podziękowania za przyjazd na ślub. Ale taka butelka z wódką może także stać się w ciekawą pamiątką, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Trzeba spersonalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety na wódkę weselną, umieszczając na nich informację o imionach nowożeńców, miejscu i dacie ślubu czy wyrazy podziękowania. Etykiety weselne można nabyć w najrozmaitszych wzorach oraz kolorystyce, wobec tego bez problemu można kupić te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od imaginacji zamawiającego. Rzecz jasna personalizowane etykiety na wódkę czy inne alkohole można użyć nie tylko podczas wesela – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy imprezie imieninowej.

Ozdabiaj własne alkohole personalizowanymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można dekorować butelki w domowej piwniczce. Jeśli na własną rękę wytwarzasz soki, wina czy nalewki i wręczasz je rodzinie czy też znajomym przy rozmaitych okazjach, możesz udekorować je wymyślnymi etykietami, które znacznie podniosą estetykę prostej flaszki. Oprócz tego butelki można również oznaczać używając kolorowych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Podobne