Robienie zakupów Sport, rekreacja, hobby 

Dobrze dobrane bryczesy do gwarancja komfortowej jazdy

Chcesz zamówić spodnie bryczesy? Wejdź na horse-trade.pl.

Jazda konna wymaga nie tylko godzin pracy, wielu wyrzeczeń i dużych pokładów cierpliwości, ale też odpowiedniej garderoby, która nie będzie krępować ruchów. Chcesz nabyć wysokiej jakości bryczesy? Duży wybór asortymentu znajduje się w sklepie Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni używanych do jazdy konnej. Cechuje je brak ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi przylegają do siodła, dzięki czemu minimalizują zagrożenie otarcia naskórka. Poprawnie uszyte bryczesy do jazdy konnej powinny być ciasne i elastyczne, a przy tym nie krępować ruchów i umożliwiać komfortową jazdę w różnych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy wykonane z wysokiej jakości materiałów – bawełny z dodatkiem lycry czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym jeździec poczuje pełną swobodę.

Jak kupić najlepsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być przede wszystkim dopasowane do budowy ciała dżokeja i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Przy wybieraniu właściwych spodni jeździeckich warto upewnić się czy mają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który może być wytworzony z skóry ekologicznej, silikonu bądź innych materiałów gwarantujących porządną przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej pełny, obejmujący również łydki i uda, bądź kolanowy. Osobną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one mieć warstwę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które dają komfort cieplny w czasie jazdy. Istotne są również walory użytkowe – liczne kieszenie czy rozciągliwe zakończenia nogawek.

Nasze dane adresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Podobne