Robienie zakupów Wyposażenie i urządzanie mieszkania 

Do jakiego wnętrza sprawdzi się roleta dzień i noc?

Rolety dzień i noc są jednym z najbardziej lubianych rodzajów rolet. Roleta dzień noc jest idealna do wnętrza dla osób, które lubią mieć kontrolę nad ilością światła w pomieszczeniach. To też fantastyczny pomysł na urządzenie pokoju, który zapewni nam odrobinę prywatności – do pokoju dziecka, gabinetu lub sypialni, ale nie skutkujące stuprocentowym zaciemnieniem. Najbardziej lubianym rodzajem rolet dzień noc jest zebra. Rolety dostępne są w wielu rozmiarach (standardowym, mini oraz na wymiar) oraz rozmaitych wersjach kolorystycznych.

Roleta dzień noc zebra w pokoju dziecka i salonie

Roleta dzień noc zebra to model składający się z pasków w różnych kolorach. Trójkolorowy materiał lub rolety w pasy w jednym kolorze, a innych odcieniach, to kolejna propozycja na zaaranżowanie i ożywienie każdego pomieszczenia.
Do jakiego pokoju będą pasować rolety dzień noc? Możliwości są praktycznie nieograniczone. Właściwie dopasowany kolor stonuje lub ożywi atmosferę wnętrza. Średni poziom zaciemnienia zagwarantuje mini roleta dzień noc, dlatego trafionym pomysłem jest zamontowanie jej w salonie lub innych pomieszczeniach, gdzie nie życzymy sobie zbyt wiele światła, ale nie wymagamy stuprocentowego zaciemnienia. Może to być też pokój noworodka lub łazienka.

Rolety dzień i noc – zastosowanie

Oprócz wymienionych już wcześniej pomieszczeń, w których zbyt duże natężenie promieni słonecznych może przeszkadzać w drzemce lub odpoczynku, istnieje jeszcze kilka pomysłów na zastosowanie rolet dzień i noc. Jakich? W pomieszczeniu, gdzie znaczna powierzchnia jest przeszklona. Masz taki pokój dzienny? Postaw na roletę dzień noc, która umożliwi Ci regulowanie poziomu światła lub zaciemnienia, chociażby w trakcie wieczornych seansów z rodziną.
Rolety dzień i noc wkomponują się też w każde współczesne wnętrze, do których nie nadadzą się firanki i klasyczne zasłony. Rolety w pasy – poza umożliwieniem zaciemnienia – pełnią też rolę dekoracyjną. Rozbudowane spektrum kolorystyczne i współczesne wzornictwo sprawiają, że pomieszczenie może nabrać minimalistycznego lub nowatorskiego charakteru. Reasumując: skorzystaj z rolet dzień noc, jeżeli chcesz uzyskać efekt częściowego zaciemnienia.

Podobne