Motoryzacja Robienie zakupów 

Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Zainteresowany Renault części Kraków? Kliknij tutaj

Auta Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci lubią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku Polacy kupili ponad 5 tys. modeli Scenic i aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Ogromnym popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono blisko 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – jakie często ulegają awarii?

Nabyłeś wyśniony samochód i chcesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w odpowiednio wyposażonych sklepach online. Można w nich odnaleźć elementy nadwozia, podwozia, silnika i układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji użytkowników wynika, iż często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego elementu narzekają właściciele modelu Clio. Problemy podobnej natury mają osoby, które kupiły Renault Megane, jednakże w tym przypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z samochodu tej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niedziałające podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasze dane adresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Podobne