Robienie zakupów Sport, rekreacja, hobby 

Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Więcej informacji o czaprakach

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące nacisk i chroniące podczas jazdy. Poszukujesz szerokiego wyboru akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl kupisz czapraki dla koni najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – stosowanie i budowa

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które przynoszą koniowi wygodę, a przy tym chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu stosownych surowców znakomicie wchłaniają wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry zwierzęcia. Jeśli chcesz nabyć najwyższej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni bądź wykonane z bawełny. Dobrze zaplanowana konstrukcja daje najwyższą wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, aby doskonale dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a także poprawiały wygodę jazdy. Część modeli posiada dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki dla koni – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale również wyróżniają się wizualnie. Produkty te można nabyć w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele mają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością odszukasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Nasze dane adresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Podobne